Facebook
Twitter

 

EGE OLUŞUM YAPI MALZEMELERİ İNŞ. TUR. TEKS. MOB. DEK. SAN. TİC. A.Ş. 2008 yılında PVC kapı ve pencere üretim ve satış amacıyla kurulmuştur.

PVC pencere sistemlerinin ülkemizdeki yaratıcısı Pimapen’in Ege Bölgesindeki en eski ve en başarılı beş bayisinin güçlerini birleştirilmesiyle kurulan  , sektörün içinde yetişmiş, önemli başarılara imza atmış kişilerden oluşan ortaklık yapısı, en son teknolojiyle donatılmış olan kendi mülkiyetindeki fabrikası ve mükemmel kadrosuyla çok farklıdır.

Toplam kalite konusunda çok iyi eğitim almış, her biri konusunda uzman olan kadromuzla ülkemizdeki büyük, modern Pimapen Üretici Bayi tesislerinden biri olarak 2008 yılında hizmete açmış olduğumuz bu mükemmel tesis, toplam kalite yönetim sistemini uygulayarak üretim ve hizmet vermektedir.

Emin adımlarla, hızla büyüyen, sosyal sorumluluk bilinci içerisinde üreten, içinde yaşadığımız ve çalıştığımız topluma, iş ortaklarına, yatırımcılara,çalışanlarımıza, müşterilerimize karşı EGE BÖLGESİ’nin değer verilen işletmesi olmaya farkımıza fark katarak devam ediyoruz.