Facebook
Twitter

MÜKEMMEL BİR TESİS YARATTIK

MÜKEMMEL BİR TESİS YARATTIK


2007 yılında, lojistik konumu itibariyle bizler için en uygun yer olduğuna inandığımız Aydın ilimizde Ege Oluşum adını verdiğimiz şirketimizi kurduk. Daha sonra Aydın Organize Sanayi Bölgesindeki fabrika arazimizi satın aldık ve fabrika binamızın inşaat çalışmalarına başladık.

8100m2 alan üzerinde, 2350m2 kapalı imalat sahası, 950 m2 yarı kapalı stok sahası ve 210 m2 tam kapalı stok sahası olarak projelendirdiğimiz yeni fabrikamızın inşaatı, çok büyük bir suretle ilerleyerek 2008 yılı içerisinde tamamlandı.

İnşaatımızın sürdüğü sırada satın alımlarını gerçekleştirdiğimiz Robot ve CNC hatlarımızın montajı ise inşaatımızın tamamlanmasıyla birlikte başladı ve çok kısa bir sürede tamamlanan bu süreç sonrasında test edilerek çalışmaya hazır hale getirildi.

Toplam kalite konusunda çok iyi eğitim almış, her biri konusunda uzman olan 43 kişilik kadromuzun da göreve başlamasıyla birlikte ülkemizdeki en büyük, en modern Pimapen Üretici Bayi tesislerinden biri olarak hizmete açmış olduğumuz bu mükemmel tesis, sıfır hata ile üretim yapabilmektedir.

http://www.youtube.com/watch?v=KdyAy49ydSE